Panel používateľa

štiepačka na drevo AL-KO LSV 560/8

štiepačka na drevo AL-KO LSV 560/8

Hodnotenie produktu: 3.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Robustná štiepačka AL-KO so štiepacím tlakom 8 ton, ktorá si hravo poradí s vašimi polenami o dĺžke do 56 cm.

559 € s DPH

575 € s DPH Zľava 16 €

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: AL-KO

Štiepačka poháňaná 3,3 kW elektromotorom s napájaním do siete na 400V. Pohodlná a jednoduchá práca, vďaka ľahko nastaviteľnej výšky klinu presne podľa dĺžky polena. Tým sa vám aj skracuje doba prípravy klinu do požadovanej výšky, čím sa zrýchľuje dobu štiepania. Bezpečnú obsluhu-prácu so štiepačkou vám zaručí, obojručné bezpečnostné pákové ovládanie s krytmi a integrované "pazúre" so stolíkom pre stabilné uchytenie polena.

Kompaktná oceľová konštrukcia je odolná proti deformáciám i pri trvalom zaťažení s maximálnym pracovným tlakom. Štiepací klin je skonštruovaný zo špeciálnej ocele C 40. Výkonný elektromotor je vybavený hliníkovým krytom pre optimálne odvádzanie tepla a tepelnou ochranou motora. Kombinácia zásuvky a bezpečnostného vypínača zjednodušuje obsluhu štiepačky.

Výkonné hydraulické čerpadlo, ktoré zabezpečuje plynulý a hladký pohyb klinu. Klin je uložený v klzných doštičkách s robustným štvorcovým vodiacim stĺpikom - to všetko robí z tejto štiepačky neoceniteľného a spoľahlivého siláka. Naša firma Hurtík s.r.o. má s touto značkou veľmi dobré skúsenosti.

Jednoduché prenášanie stroja, pomcou transportných koliesok s vodiacou rukoväťou na tele. Možnosť zníženia klinu a sklopenia bočných stolíkov, vám uľahčia manipuláciu a skladovanie stroja.

Toto všetko vám zaistí pohodičku pri krbe :o) *štiepačka zodpovedá bezpečnostným normám EU.

Výkon: 3300W
Max. tlak: 8t
Max. dĺžka polena: 560mm
Hmotnosť: 103,5kg