Panel používateľa

kosačka Cub Cadet XM2 DR46

kosačka Cub Cadet XM2 DR46

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Rotačná benzínová kosačka Cub Cadet XM2 DR46 s motorom HONDA GCV 160 variabilným pohonom kolies VARIOSPEED a skeletom z hliníkovej zliatiny.

675,90 € s DPH

939,90 € s DPH Zľava 264 €

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Cub Cadet

3T CUB CADET TECHNOLOGY

Unikátne vyvinutý tvar telesa kosačky zaisťuje, že sa všetka pokosená tráva dostane turbotunelom do zberného koša. Optimalizovaný tvar šasi zvyšuje výkonnosť kosenia a pokosená trávna hmota sa už nehromadí v tuneli kosačky alebo nezostáva na trávniku.

rychlRÝCHLE ČISTENIE

Integrovaná umývacia dýza zvyšuje komfort pri čistení šasi a bezprostredne po kosení. Špeciálna servisná poloha (na obrázku vľavo) uľahčuje v maximálnej možnej miere prístup pre bežnú údržbu kosačky pri čistení alebo výmene noža.

 

 

 

ANTIVIBRAČNÝ SYSTÉM AVSanti

Supernízke vibrácie sú zaistené vďaka špeciálnym tlmičom vibrácií a antivybračným segmentom umiestneným medzi šasi a motorom kosačky. Držadlo kosačky je vybavené jedinečným protivibračným gélom VIBEX pre pohodlnú prácu so strojom.

 

 

varVŠETKO ČO VÝKONNÁ KOSAČKA POTREBUJE

Kosačky na trávu Cub Cadet XM2 vám ponúkajú to najlepšie zo všetkých dostupných technológií. Taktiež vďaka možnosti voľby medzi dvoma pokrokovými systémami pojazdu - VarioSpeed a MySpeed EVO sa stáva práca pri údržbe vášho trávnika mimoriadne jednoduchá.

Cub Cadet VARIOSPEED ponúka pohon kolies aretovaný do šiestich polôh na ovládači. Máte možnosť voľby presne tej rýchlosti pojazdu, ktorá najviac vyhovuje danij situácii pri kosení.

 

Motor: Honda GCV, 160 cm3
Výkon: 2,8 kW-2800 ot./min.
Šírka záberu: 45 cm
Skelet: AL zliatina
Uloženie kolies: dvojité gulôčkové ložiská
Nastavenie výšky kosenia: 6 polôh, 20-90 mm
Pohon kolies: VarioSpeed, 3,2-5,3 km/h
Objem koša: 65 l, Nylon, ukazovateľ naplnenia
Hmotnosť: 43 kg

Alternatívne produkty