Novatec D041SB-15, predný náboj, 32 dier, 15x100, OEM
Hodnotenie
Novatec D041SB-15, predný náboj, 32 dier, 15x100, OEM Čítajte viac
Skladom u dodávateľa
Výrobca: NOVATEC
Popis
MTB diskový náboj so symetrickými prírubami a bez možnosti prestavby na inú osku
• 2 priemyselné ložiská NBK 6902
• duralová vnútorná oska 15 x 100 mm bez rýchloupínacej osky
• hmotnosť: 214 g
• dodáva sa v OEM balení bez krabičky a bez rýchloupínacej osky
Front / Rear: Front
Material: Alloy
Colour: Black
Spoke hole count: 32
Spacing O.L.D.: 110mm (Boost)
Spoke type: J-hook
Axle - Size: 15mm