Panel používateľa

nafukovací skákací hrad Hecht 59160

nafukovací skákací hrad Hecht 59160

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Detský skákací hrad Hecht 59160.

429,90 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HECHT

Priestranné hracie centrum HECHT 59160 vďaka originálnemu tvaru môže slúžiť nielen ako skákadlo, ale i zaujímavá preliezačka. Skákacia časť je opatrená bezpečne vysokými mantinelmi s odolnou sieťovinou, dieťa nemôže vypadnúť na nechránený povrch. Tunel pod šmykľavkou môže deťom poslúžiť ako skrýš, nad malým bazénikom na hračky je dokonca kruh na prehadzovanie lopty. Dieťa si tak môže hrou precvičovať obratnosť. Skákadlo neobsahuje žiadne pevné časti, čím sa prakticky eliminuje riziko úrazu, hračka je vyrobená z vysoko odolného laminovaného PVC a polyestru. Vstup do hradu je uzatvárateľný, výstup vedie na šmykľavku. Tým je zaistené, že dieťa nemôže vypadnúť na voľný a nechránený povrch. Telo hračky neobsahuje žiadne pevné časti. Jediná pevná časť - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakcie bezpečne oddelený dlhým nafukovacím rukávom.

Žiadne zložité skrutkovanie, žiadne zostavovanie, žiadne zdĺhavé manuály. Jednoducho atrakciu na záhrade rozbalíte, na určených miestach ukotvíte dodávanými kolíkmi a ventilátor zapojíte do siete 230 V/50 Hz. Počas 2 minút je skákadlo plne nafúknuté a ventilátor sa potom ďalej postará o udržanie potrebného tlaku v hračke.
Oproti iným podobným atrakciám je veľkou výhodou i skladnosť - hračku jednoducho počas pár minút vypustíte a po zložení sa vojde do bežného regálu napríklad vo Vašej garáži. Súčasťou dodávky je výkonný ventilátor, kotviace kolíky a sada záplat pre prípad pretrhnutia.

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, a nie je určený pre komerčné účely. Maximálne povolené zaťaženie 4 deti s celkovou váhou 180 kg.

Výška: 200 cm
Šírka: 275 cm
Hĺbka: 400 cm
Nosnosť: 180 kg
Hmotnosť: 21,1 kg