Panel používateľa

nafukovací skákací hrad HECHT 59236

nafukovací skákací hrad HECHT 59236

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nafukovacia skákacia atrakcia pre Vaše deti. Hmotnosť 17,6 kg, rozmery (D) 350 cm x (Š) 210 cm x (V) 200 cm. Maximálne povolené zaťaženie 2 deti, 90 kg. Pre deti od 3 rokov. Súčasťou balenia je ventilátor s výkonom 450 W.

334,90 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HECHT

Originálne zábavné hracie centrum HECHT 59236 je iste vhodný doplnok každej záhrady s deťmi. S touto hračkou nie len svoje deti zabavíte na dlhé a dlhé hodiny, ale zároveň im zaistíte dostatok zdravého pohybu. Hračka je vybavená bezpečne vysokými mantinelmi s odolnou sieťovinou, jediný vstup a zároveň výstup vedie priamo na šmykľavku, nie je preto možné, aby dieťa vypadlo na tvrdý povrch. Skákadlo neobsahuje žiadne pevné časti, čím sa prakticky eliminuje riziko úrazu, hračka je vyrobená z vysoko odolného laminovacieho PVC a polyestru. Jediná pevná časť - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakcie bezpečne oddelená dlhým nafukovacím rukávom.

Žiadne zložité skrutkovanie, žiadne zostavovanie, žiadne zdĺhavé manuály. Jednoducho atrakciu na záhrade rozbalíte, na určených miestach ukotvíte dodávanými kolíkmi a ventilátor zapojíte do siete 230 V/50 Hz. Počas 2 minút je skákadlo plne nafúknuté a ventilátor sa potom ďalej postará o udržanie potrebného tlaku v hračke.

Oproti iným podobným atrakciám je veľkou výhodou i skladnosť - hračku jednoducho počas pár minút vypustíte a po zložení sa vojde do bežného regálu napríklad vo Vašej garáži. Súčasťou dodávky je výkonný ventilátor, kotviace kolíky a sada záplat pre prípad pretrhnutia.

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, a nie je určený pre komerčné účely. Maximálne povolené zaťaženie 2 deti s celkovou váhou 90 kg.