Panel používateľa

nafukovací skákací hrad Hecht 59314

nafukovací skákací hrad Hecht 59314

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Detský skákací hrad Hecht 59314.

224,90 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HECHT

Originálne zábavné hracie centrum HECHT 59314 na každú záhradu. S touto hračkou nielen svoje deti zabavíte na dlhé a dlhé hodiny, ale zároveň im zaistíte dostatok zdravého pohybu. Hrad je vybavený štyrmi vežičkami, medzi ktorými je napnutá odolná sieťovina. Jediný vstup a zároveň výstup vedie priamo na šmýkačku, nie je preto možné, aby dieťa vypadlo na tvrdý povrch. Skákadlo neobsahuje žiadne pevné časti, čím sa prakticky eliminuje riziko úrazu, hračka je vyrobená z vysoko odolného laminovaného PVC a polyestru. Jediná pevná časť - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakcia bezpečne oddelená dlhým nafukovacom rukávom.

Žiadne zložité skrutkovanie, žiadne zostavovanie, žiadne zdĺhavé manuály. Jednoducho atrakciu na záhrade rozbalíte, na určených miestach ukotvíte dodávanými kolíkmi a ventilátor zapojíte do siete 230V / 50Hz. Počas 2 minút je skákadlo plne nafúknuté a ventilátor sa potom ďalej postará o udržanie potrebného tlaku vzduchu v hračke.

Oproti iným podobným atrakciám je veľkou výhodou aj skladnosť - hračku jednoducho počas pár minút vypustíte a po zložení sa zmestí do bežného regálu napríklad vo Vašej garáži. Súčasťou dodávky je výkonný ventilátor, kotviace kolíky a sada záplat pre prípad pretrhnutia.

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, a nie je určený pre komerčné účely. Maximálne povolené zaťaženie 2 deti o celkovej váhe 90 kg.

Výška: 210 cm
Šírka: 210 cm
Hĺbka: 280 cm
Nosnosť: 90 kg
Hmotnosť: 13,7 kg