Panel používateľa

Robotická kosačka AL-KO Robolinho® 300 E

Robotická kosačka AL-KO Robolinho® 300 E

Darček zadarmo

Darček: Možnosť výhry až 200 000,-€

Možnosť výhry až 200 000,-€

Hodnotenie produktu: 0/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Malý, kompaktný a vrtký. Robolinho® 300 E udržuje vašu záhradu úplne automaticky. Užite si svoj voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka efektívne kosí váš trávnik.

699 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: info v obchode

Výrobca: AL-KO

  • Ticho (60 dB) a úplne automaticky kosí trávnik až do veľkosti 300 m²
  • Bezpečnostné senzory chráni pred zranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a intuitívne ovládanie
  • Štvornásobná životnosť noža vďaka novej konštrukcii. Dobrá stoupavot až 30% vďaka profilovaným kolesám
  • Vďaka kompaktnému dizajnu sa tiež dostane do menších rohov a úzkych koridorov
  • Obvodový kábel (100 m) a vytyčovacie kolíky (90 kusov) sú súčasťou dodávky

Inteligentný údržba záhrady to je Robolinho® 300 E. Tichý a bezemisné prevádzka je daný elektrickým motorom s hlučnosťou iba 60 dB. To znamená, že robotickú kosačku AL-KO možno bez problémov prevádzkovať aj cez víkendy alebo v noci. Motor je poháňaný energiu z 2,2 Ah / 18 V silnej Li-Ion batéria s dlhou životnosťou. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu s šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách až 300 m². Prekážky ako stromy alebo svahy so stúpaním do 30% zvláda Robolinho® 300 E bez problémov.

Výšku kosenia možno plynulo nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo znamená, že si môžete dĺžku trávnika prispôsobiť presne tak, ako si prajete. Efektívny systém kosenia sa štvornásobnou životnosťou nože zaisťuje perfektné výsledky. Pokosená tráva sa vďaka mulčovacím nožom vracia Rozdrvené späť do trávneho porastu. Pravidelným kosením je tráva skracovaná minimálne, preto nadrobno pokosená tráva nešpiní topánky ani bosé chodidlá. U Robolinho® 300 E preto nemusíte likvidovať žiadnu posekanú trávu. Spoľahlivá technológia senzorov robotické kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá.

Alternatívne produkty