Panel používateľa

Gorenje RK6192 EW4

Gorenje RK6192 EW4

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

estitok_E

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 205 l, Objem mrazničky: 109 l

369 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Gorenje

 

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW4 v bielej farbe a s mrazničkou dole. Objem chladničky činí 205 litrov, mrazák s troma zásuvkami má 109 litrov. Jeho mraziaci výkon je 5 kg potravín za 24 hodín, výdrž až 17 hodín v prípade poruchy. Vnútro chladničky ponúka 4 sklenené police, CrispZone box na zeleninu, vo dverách chladničky sú ešte 3 police a nádoba na 8 ks vajec. Praktické LED osvetlenie a mechanické ovládanie. Technológia FrostLess pre menšiu tvorbu námrazy v mrazničke. Klimatická trieda: SN, N, ST. Hlučnosť: 39 dB.
Miesto pre vaše potraviny

Chladnička s objemom 205 litrov má dostatočné vybavenie pre pohodlné uloženie potravín. Všetky vaše potraviny môžete bezpečne ukladať na 4 sklenené police. Pre ovocie a zeleninu je k dispozícii praktická zásuvka CrispZone. Odkladací priestor sa nachádza aj v dvierkach chladničky. Tu nájdete 3 police, z toho jedna polica je vhodná na uloženie fliaš. Nájdete v nej aj nádobu na 8 ks vajíčok. Možnosť otvárania dverí do pravej aj ľavej strany. Oceníte aj špeciálnu hladkú vnútornú stenu pre jednoduchšie čistenie.
Mrazák s FrostLess technológiou

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 109 litrov. Za 24 hodín zamrazí 5 kilogramov potravín a doba skladovania pri výpadku prúdu je 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace boxy (1x SpaceBox s objemom 38 litrov+ nádobka na ľad) pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Využíva technológiu FrostLess, ktorá eliminuje tvorbu ľadu. Výsledkom je menej časté odmrazovanie, čo šetrí váš čas.
LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Šírka 60 cm
Výška 185 cm