Panel používateľa

Akumulátorová kosačka solo by AL-KO 4237 Li SP

Akumulátorová kosačka solo by AL-KO 4237 Li SP

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ekologické kosenie na vyššej technickej úrovni: tiché a bez emisií. To sú kľúčové vlastnosti akumulátorových kosačiek solo by AL-KO, našich vlajkových lodí v oblasti akumulátorového kosenia trávnikaPrestavenie výšky strihu jedným ťahom ruky

615 € s DPH

649 € s DPH Zľava 34 €

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: info v obchode

Výrobca: AL-KO

  • Silný 42 V akumulátor série PowerFlex na kosenie trávnika bez emisií
  • Robustné teleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť
  • Ľahké a intuitívne ovládanie
  • Nevyčerpávajúca práca vďaka pohonu kolies
  • Prestavenie výšky strihu jedným ťahom ruky

Akumulátorová kosačka solo by AL-KO 4237 Li SP zo série PowerFlex
Inovatívna akumulátorová technológia, vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku: solo by AL-KO 4237 Li SP presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo by AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka poskytuje svoje služby v domácej záhrade potichu a bez výfukových plynov. Intuitívne ovládanie je vďaka vybraným komponentom na najvyššej úrovni.

Technické detaily akumulátorovej kosačky solo by AL-KO 4237 Li SP
Šírka kosenia 42 cm sa u solo by AL-KO 4237 Li SP postará o efektívne kosenie trávnika s plochou až do 600 m². Výšku kosenia pritom možno nastaviť jednoduchým pohybom ruky centrálne od 30 mm do 80 mm. 40 V akumulátor sa nabije za cca 150 min a poskytne dostatok energie na prevádzku 1-rýchlostného pohonu kolies, ktorý šetrí silu. Stabilné teleso z oceľového plechu predlžuje životnosť akumulátorovej kosačky. Ergonomicky tvarované a pogumované držadlo ako aj kolesá XL s ľahkým chodom uložené v guľôčkových ložiskách prispievajú k tomu, že práca nie je únavná. Zberný kôš z tkaniny s objemom 70 l sa vďaka aerodynamickému tvaru telesa plní trávou efektívne. Vzhľadom na relatívne nízku hmotnosť 28 kg je solo by AL-KO 4237 Li SP obratným pomocníkom pre takmer každú záhradu. Pohodlné elektrické štartovanie ako aj stabilný predný držiak sú ďalšími prvkami pre príjemnú prácu.


Jeden akumulátor, veľa záhradných a lesných strojov: solo by AL-KO 4237 Li SP je súčasťou Vašej rodiny PowerFlex. Ak už stroje PowerFlex vlastníte, vložte jednoducho akumulátor, ktorý už máte, do akumulátorovej kosačky. Ak kupujete AL-KO 4237 Li SP ako prvý akumulátorový stroj série PowerFlex, objednajte si k nemu akumulátor (Art. 127390) a nabíjačku (Art. 127391) (nie sú súčasťou dodávky kosačky). Vaša výhoda: naša dvojročná záruka výrobcu sa bude vzťahovať aj na akumulátor pre tento stroj.