CKD market

Všetko pre domácnosť, záhradu, stavbu i dielňu za skvelé ceny!

kultivátor HECHT 785

kultivátor HECHT 785

Výkonný kultivátor so spiatočkou a so 4-taktným motorom Hecht OHV s výkonom 6,5 HP s objemom 195 cm3. Voliteľný pracovný záber 30/50/85 cm.

  • Cena: 359,90 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: HECHT

Benzínový kultivátor s motorom HECHT OHV s obsahom 196 cm3 a výkonom 6,5 HP, šírkou pracovného záberu celých 78 cm a šiestimi sadami kultivačných nožov - plecími radličkami s priemerom 26 cm. Hmotnosť kultivátora je 55 kg.

Vďaka výkonu motora a šírke záberu je vhodný k práci v každom type pôdy i na všetkých záhonoch. Obsluha je chránená pred odletujúcim materiálom kvalitným krytom radličiek. Oceľové kotúče po stranách radličiek zvyšujú presnosť a kvalitu zapracovávania. Prevodovka hriadele radličiek je v prednej časti zasielaná oceľovým štítom, ktorý znižuje poškodenie pri náraze na väčšie kamene. Pre jednoduchšiu manipuláciu je v prednej časti rovnkao jednoducho odnímateľné pojazdové koliesko a rukoväť pre prenášanie. Pre zníženie fyzickej námahy obsluhy je u týchto typov kultivátorov samozrejmosťou nastaviteľná oceľová ostruha, ktorá v pôde slúži ako brzda a zvyšuje tak i kvalitu rozemletia štruktúry pôdy. V pokojnom stave otom ostruha slúži ako opora pre lepšiu stabilitu. U tohto modelu kultivátora sú použité výškovo nastaviteľné riadítka s pohodlnými ergonomickými úchopmi, ktoré dávajú obsluhe pefektnú kontrolu nad strojom. Riadítka sú osadené i ovládacími pákami, páka spojky je opatrená poistkou proti náhodnému spusteniu nožov. Kultivátor obsahuje aj spiatočku, čo umožňuje ľahšiu manipuláciu s kultivátorom pri jeho otáčaní.

Kultivátor, niekedy tiež označovaný ako rotavátor ocení každý záhradkár alebo pestovateľ, nakoľko hodiny namáhavej práce s rýľom dokáže premeniť na minúty zábavy. Kultivátor využijete po celú sezónu - na jar i po zvyšok roku pripravíte pôdu podľa toho, kedy sa ktorá plodina sadí, na jeseň potom do pôdy môžete zapracovať kompost a hnojivá a pripraviť pôdu na zimu.

Motor: HECHT OHV
Výkon: 195 cm3 / 6,5 HP
Záber: 30 / 50 / 85 cm
Hmotnosť: 52,5 kg

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info