CKD market

Všetko pre domácnosť, záhradu, stavbu i dielňu za skvelé ceny!

kosačka HECHT 3638

kosačka HECHT 3638

Akumulátorová rotačná kosačka bez pojazdu. Pracovný záber 37 cm, hmotnosť 16,5 kg, kôš 43 l. Plocha kosenia na nabitie akumulátora cca 300 m2.

  • Cena: 259,90 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HECHT

Hecht 3638 je akumulátorová kosačka bez pojazdu a spája výhody jednoduchej obsluhy a údržby elektrickej kosačky s nezávislosťou benzínových kosačiek na dostupnosti napájania. Vďaka použitiu elektrického, akumulátorom anpájaného motora má kosačka zároveň veľmi tichý chod. Ako zdroj energie kosačky slúži Li-Ion akumulátor s menovitým napätím 36 V a kapacitou 3 Ah. S nabíjačkou, ktorá je súčasťou dodávky je plne nabitý približne za 120 minút. Výhodou je, že akumulátor sa nabíja na nabíjačke oddelene od samotnej kosačky, nie je preto problém zakúpiť druhý akumulátor a dobíjať ho v priebehu kosenia (súčasťou dodávky je len jeden akumulátor). Kapacita akumulátora vystačí približne na pokosenie 300 m2 trávy. Skutočná rozloha plochy však môže byť ovplyvnená výškou a kvalitou koseného trávneho porastu.
Základom kosačky je ľahký a zároveň odolný plastový skelet, pod ktorým rotujú 37 cm široké oceľové nože. Pre zber pokosenej trávy slúži 43 l plastový kôš. Výška kosenia je centrálne nastaviteľná od 25 do 75 mm. Pre pohodný pojazd slúžia kvalitné kolieska uložené na guličkových ložiskách. Madlo je ku kosačke uchytené pomocou rýchlouťahovacieho systému, ktorý umožňuje jeho jednoduché a rýchle zloženie pre prepravu alebo uskladnenie kosačky. Páka spúšťania motora je vedená po celej šírke madla, čo uľahčuje ovládanie, zároveň je istená bezpečnostným tlačidlom proti náhodnému spusteniu stroja. Druhým stupňom ochrany pred nechceným spustením je bezpečnostný kľúč. Jeho vybratím a uschovaním tak zabránite napríklad deťom manipulácii s kosačkou, bez kľúča sa motor nespustí a tým je zabránené nielen zbytočnému vybíjaniu akumulátora, ale i možnému úrazu.
Vďaka spôsobu pohonu, hmotnosti príjemných 16,5 kg a jednoduchému ovládaniu je kosačka vhodná pre ženy a seniorov. Zároveň je kosačka prakticky bezúdržbová, všetka údržba sa obmedzuje prakticky len na čistenie, nabíjanie batérie, občasné premazanie pohyblivých častí a brúsenie noža.

Akumulátor: Li-ion DC 36 V, 3 Ah
Šírka záberu: 37 cm
Skelet: plast
Uloženie kolies: klzné ložisko
Nastavenie výšky kosenia: 25 - 75 mm centrálne
Pohon kolies: bez pohonu
Objem koša: 43 l
Hmotnosť: 16,5 kg
Ideálna pre trávnatú plochu do: 300 m2

Diskusia

Nový komentár

* Povinné polia

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info